"CRVENI KOMBI" U DOBOJU: Silovali djevojčicu pred očima majke (VIDEO)

Objavljujem snimak svjedočenja o umobolnom zločinu kada su četvorica "šeširana" silovala djevojčicu od 13 godina pred očima majke. Svjedok: "Crveni kombi bio je u prevodu mrtvački kombi... Ovo pripada izrodu iz mog naroda".

crveni kombi, SOS, banja luka, ratni zločin, predrag radulović pile

O zločinačkoj misiji "crvenog kombija" u Banjaluci pisao sam mnogo puta, a poznati su detalji suđenja povodom Kotor Varoša. Elem, široj javnosti su ostali gotovo nepoznati ratni zločini Srpskih obrambenih snaga (SOS) u Doboju iako su počinjeni prije toga i jednako zastrašujući. 

Pok. Predrag Radulović - Pile bio je pripadnik državne bezbjednosti iz operativne grupe "Miloš" koja je istraživala zločine SOS-a, pa je pred haškim tribunalom svjedočio o "izrodima iz mog naroda" kako je okarakterisao korisnike po zlu poznatog "crvenog kombija". 

Naglašavajući da "ljudi iz crvenog kombija i danas slobodno šetaju Banjalukom" Radulović je iznio saznanja o ratnim zločinima u Doboju uz jasno uspostavljanje istovjetnosti između SOS-a, specijalnog odreda milicije CSB Banja Luka i "šeširana". Iz transkripta ukupnog svjedočenja to se nedvosmisleno zaključuje.

Obzirom da su ostali zločini ove "jedinice" široj javnosti poznati izdvojio sam samo dio svjedočena o prvim oružanim dejstvima u Doboju, te sa šokantnim opisom silovanja djevojčice od 13 godina pred očima majke, a počinjenom od pomenutih "šeširana". U nastavku pohledajte video zapis uz napomenu da previše osjetljive osobe izbjegnu gledanje.




Primjedbe

  1. Kakvi su to mozgovi u birackom tijelu crvenog kombija da i pored ovakvih stvari mogu glasati za iste? Imaju li djecu, jesmo li stvarno toliko kao drustvo propali i koji je lijek?

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Ratni zločini ne zastarijevaju tako da je do Milanka Kajganića hoće li iko moći glasati za "crveni kombi". Valjalo bi i da klan Izetbegović objasni zašto okreću glave od pojedinih zločina i zločinaca, a neke druge forsiraju. SOS-ovci su ubijali, silovali, pljačkali u mnogo gradova i gledaj čuda osuđeno je jedan-dva direktna počinioca i ovi po komandnoj odgovornosti - dok od najgoreg među njima politički establišment okreće glavu. U stvari sa njim se sastaju i rukuju.

      Izbriši
    2. Jesi li siguran da taj "zaštićeni" na koga aludiraš nije bio zaštićeni svjedok pa mu se može?

      Izbriši
    3. Ova ti je dobra, eto nisam pomislio na tako nešto. Valjda kako nisam čuo tako se sam ne bih sjetio takve mogućnosti.

      Izbriši
    4. Pa i "naš" Obren Petrović je em UDBAŠ, em kolega sa Ećimom, em svjedok na brojnim suđenjima protiv Srba, a to sto se desilo djevojčici pred ocima majke nigdje nije svjedočio, sigurna sam, a u to vrijeme je bio glavna čivija u policijskoj stanici Doboj i mislim i u Kriznom Stabu. Sve sto se tih prvih dana desavalo Obren je znao.

      Izbriši
    5. Ako su znali svi policajci, kao Mile Bošnjak koji je ispričao Raduloviću, normalno da je znao i Obren. I nemojmo se zavaravati da se masovno znaju imena tih kopilana, a ja ako iskopam ijedno biće na blogu sve sa slikom. Pa neka se meni jave da ih PODAVIM bukvalno, majke im kopilanske je*em.

      Izbriši
  2. Jel moguće da je neko od srba počinio ratni zločin a da je zaštićen? Mogli su nam još još koju hiljadu godina robije natovariti što u hagu što u sudu bejha.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Nemoj da ovde prodajemo maglu. Imaš na hiljade neosuđenih ratnih zločinaca najgore vrste jer je cilj i Haga i Sarajeva bio da pozatvaraju čelnike vojske i politike pa su se sa počiniocima pogađali oko kazni. Baš kao što među Bošnjacima i Hrvatima jednako ima neosuđenih zločinaca najgore vrste i koje niko ne goni jer pašu srpskom političkom vrhu. Ko je sprečavao nas da Nasera Orića izvedemo pred Okružni sud u Bijeljini i zavalimo na robiju do kraja života? Je li problem što bi na suđenju rekao da je po nalogu KOS-a otišao u Srebrenicu i cijeli rat je bez ikakvih problema dolazio kod porodice koja mu je živjela u Beogradu? I u vrijeme zločina u Srebrenici nije bio u Sarajevu nego u Beogradu sa ženom i djecom.

      Izbriši
    2. Odavno obećavaš da ćep raščivijati tu temu Srebrenice i Viškovićevu ulogu, nadam se da ćep ispuniti to obećanje, treba nam istina

      Izbriši
    3. I objaviću koliko sam uspio pohvatati informacija, pa bar da zakuvam ne bi li iskrslo nešto novo. Upratio sam da mnogi zaćute kada Naser Orić zaprijeti da bi mogao progovoriti i kontam da ima smisla provocirati ga da vidimo kakvim adutima se prsi

      Izbriši
  3. Kakav je ovo narod moj Boro
    Ni demoni ravni nisu

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Ovo nije narod, što pok. Pile reče "Ovo su izrodi iz mog naroda". Izrodi koji su i poslije rata činili zločine sad nad Srbima jer zločinac ostaje zločinac i samo je pitanje o kom pravcu može činiti zločine

      Izbriši
  4. Verujem da i Slavu slave
    I pale svijeće
    Toliko

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. I patrijarha biraju da im je po volji. Bar kako Margetić tvrdi da je Ećim snimao izbor aktuelnog patrijarha, a on je bio jedan od ključnih rukovodilaca "šeširana" i arhitekta predmetnih zločina. Ećim i Željko Samardžija su SOS preveli u MUP i to resor DB-a. Sve ti je to isti obzazac Jovice Stanišića kako je stvarao "crvene beretke"

      Izbriši
    2. Ne bavi se time Margetic nego CIN. A oni svoje nalaze temelje na sky prepiskama, sve je tamo

      Izbriši
    3. Jel taj ećim toliko moćan
      Nema ga u beogradskim medijima uopšte.

      Izbriši
    4. Vidio sam objavu CIN, u pravu si potpuno

      Izbriši
    5. Ljuban Ećim je srpski kriminalni don, vrh vrhova, pa zato o njemu niko nema petlje pisati. Pisao sam kako je Milivoje Lovrenović Ećimov egzekutor, povezivao ga sa braćom Kojić koji su bili u SOS i sad mi ostaje da ga direktno povežem sa Stevandićem. Šta mislite ko gura Stevandića kod Vučića? Pa njegov ratni šef Ljuban Ećim! Baš kao što ga je namjestio Dodiku za prljave rabote u opoziciji koje je godinama radio. U političkom smislu Stevandića je stvorio Ljuban Ećim!

      Izbriši
    6. Ljuban Ećim se spominje u istom dokumentu zajedno sa Aleksandrom Vučićem, koji je potpisao Slavko Aleksić a danas ga objavio Margetic. Tj., obojica su pratili delegaciju visokog njemačkog funkcionera Schmidbauera.

      Izbriši
  5. Šta je sa "Dr" Stevandićem?On,kao,nema veze sa crvenim kombijem i SOS-om?Marijan Beneš,legenda boksa i BL,ga je direktno optužio za smrt brata Ivice...i...debeli krmak se i dalje bogati na "srbovanju" ,slobodan je i maltretira koga stigne!

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Benešovog brata ubili su nakon što im je platio otkup, a šta pokazuje posebnu svirepost. Operativna grupa Miloš zabilježila je gro otmica ljudi radi otkupa i koliko desetina i stotina hiljada maraka su porodice plaćale da im najmilije vrate žive. I otimali su sve gdje su nanjušili pare - uključujući i Srbe.

      Izbriši
    2. Marijan Beneš se vrlo brzo vratio u svoju Banja Luku možda već 1997.On je po pričama ljudi ostao Jugosloven. To je njegovo pravo. Na sahrani je posmrtni sanduk bio obavijen jugoslovenskom trobojkom. Ja lično smatram da je shvatanje jugoslovenstva za Srbe bilo pogubno. To naravno ne znači da bi velika većina Srba podržala protjerivanje Beneša i napad na članove porodice. Beneš je bio veliki šampion, i jedan od rijetkih ljudi čeličnih pesnica koji nikada nije dirao slabije od sebe. Po njegovom svjedočenju u njegov kafić koji je bio u starom zanatskom centru su dolazili ljudi "željni slave" odnosno da se potuku sa Benešom. Ti koji su dolazili dolazili su iz čitave Jugoslavije. Beneš je svojevremeno rekao kući sam se vraćao nekada naveče sav krvav.

      Izbriši
    3. Beneš je bio ona Banjaluka koju su čuvali i ubijeni inspektor Šušnica i pok. Pile Radulović i mnogi drugi na koje je udrila stoka poput "šeširana" koja je došla iz pi*ke materine da je "brani" od Banjalučana. I danas su to najveći "Banjalučani".

      Izbriši
  6. Reko sam pre jednom od blogova dase stidim sto sam srbin i danecu vise u rat nikav za srbe.Ljudi leze pod zemljom zbo idologije a toga se obogatili drugi.Evo vam primjer naj svjezi ta Ljubojevicka sto je izjavila posle udesa alo alo jesmo mi normalni.Ali ona lezi u krevetu iz EU u aprtmanu telefoni zvone itd.a sta majka od poginulog samo pise na vratima i dalje ceka reda da nepisem sta pise fore radi.Moj Boro sta raditi kako se boriti protiv ove.bagre reci molim te.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Gdje su sad oni Dodikovi "principi" zbog kojih je iznudio ostavku našeg Kabe? Što ne traži ostavku Ljubojevićke? Dobio je već informaciju da je bila pijana kao kobila i sad ćuti.

      Ima li iko da Vukanu objasni da nije Čađo zgazio malog Đurovića, nego da su u audiju bili Čubri i Dodik lično, a Čađo je mercedesom samo projurio uz malo krzanje od kog su ostali tragovi taman za dokazivanje istine?

      Izbriši
    2. Kakvi Dodikovi principi. Lik koji nas satire uz svoje nesposobne vlade već preko dvadeset godina u kontinuitetu. Jedan Bošnjak iz Banja Luke prije nekoliko godina rekao meni koliko je samo neriješenih ubistava. Taj Bošnjak je bio u vojsci Republike Srpske da ne pomisle čitaoci da pišem o ratnim zločinima. Mislio je na neriješena ubistva za vrijeme Dodikove vladavine od ubistva inženjera Vukelića, mladića Đurovića, takođe ubistva Davida Dragičevića i još mnogo znanih i neznanih ubistava. Treba spomenuti i onog čovjeka iz Šipova ako se sjećam prezimena Prole koji je rekao za medije da njegov brat u Šipovu nije sam pao niz stepenice nego smatra da su ga gurnuli sa leđa.

      Izbriši
    3. Moje misljenje da je Cadjo za sve ove poslije njega ministar i po bio

      Izbriši
    4. Jeste, po krađi, lopovluku i ubistvu za koje nikada nije odgovarao

      Izbriši
    5. Jesu se Čađo i Čubri trkali kad je Čubri službenim audijem i sa Dodikom kao suvozačem zabio se u malog Đurovića. Čađo je vozio crveni mercedes i samo je okrznuo audi te prošišao dalje. Čubri je iz audija bacio dimnu bombu da svjedoci ne vide kad on i Dodik izlaze iz audija. Darko Đurović je sačuvao predmete uz audija na kojima je nađen Dodikov DNK. Ma to sam objasnio u mnoštvu tekstova do najsitnijih detalja

      Izbriši
    6. Vuken je napravio lapsus tu, on je pomenuo i da je Ranko Škrbić bio u nekom od auta, vjerovatno nema prave info

      Izbriši
    7. Ja sam objavio ubjedljivo najviše podataka o tom zločinu, Vasković je takođe mnogo toga objavio i još nekoliko antirežimskih medija. Znači ima se Vukan gdje informisati ako već želi potezati tu temu. Posebice jer od starta tvrdima da je Dodik najodgovorniji pošto bez njegovog odobrenja Čubri i Čađo se ne bi smjeli trkati, a onda ne bi Čubri odario Đurovića brzinom nešto malo ispod 200 km/h. Ponavljam, Dodik je bio suvozač u audiju

      Izbriši
    8. Nesto malo ispod 200? Pa jebote koji smo mi baksuzi... da nam zivot izgubi nevino dijete, a ovi skotovi prezive

      Izbriši
    9. Po nalazu vještaka saobraćajne struke u momentu udara audi se kretao oko 195 km/h, ako sam dobro zapamtio, a tačnu brzinu sam objavio u više tekstova. Nekoliko godina sam pomagao roditeljima i zato imam aman svu dokumentaciju iz tog predmeta

      Izbriši
  7. Boro tvoj komentar na temu Sarajevo safari. Povezanost Vučića, da ili ne

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Sta ima Boro da komentarise? Dokumenti govore sami za sebe

      Izbriši
    2. Dugo sam bio skeptičan no, kako gore neko reče, dokaza (dokumenata) je sve više, a bilo je toga i u Mostaru kao i u gotovo svim ratovima, pa se kao pojava dosta koristilo u holivudskim filmovima. Posebno je indikativno kako umiru svjedoci sa Jevrejskog groblja

      Izbriši
    3. Nikakav Sarajevo safari nije postojo, to je podemetačina. A Vučić je pizdurina koja rata nije vidila i koja je pozirala sa vojnicima na sigurnom. Radio na televiziji u Palama, nije on pucnja čuo a ne vidio

      Izbriši
    4. Sam je izjavio da je bio na Jevrejskom groblju. Više ljudi je potvrdilo njegovo prisustvo pred Haškim tribunalom, i sam Šešelj. Svjedoci naprasno umiru jedan za drugim. A svi interni dokumenti tog tzv odreda i bilten stranke, naredbe potpisane od strane Aleksića su znači izmišljotina?

      Izbriši
    5. Držao Vučko stativ ili pušku, svejedno, smimljen je na licu mjesta sa jednom "delegacijom" - kakve je inače tamo vodio kao prevodilac. I ako ste primijetili da se nešto prestao razmetati engleskim i francuskim

      Izbriši
    6. I ovo zaslužuje posebnu temu tj tekst

      Izbriši
    7. Koji interni dokumenti i naredbe, oni što je Margetić objavio?

      Izbriši
  8. Nemojte biti smiješni, neće Dodik na Ljubojevićku. Ona mu je cirkuzant u Skupštini, predstavlja se kao veliki simoatizer lika i djela vožda iz Bakinaca, a uz to je hrvatica. Znamo da je Dodik sklopio sa hrvatima djavolji pakt i da js njihov igrač. A na sve to da pijana potpredsjednica naše jadne skupštine je bila na fešti koju je organizovao sestrić Vico Zeljković. I kaže ta eminentna dama na televiziji državnoj, kao popila sam par pića i snosim odgovornost. Ma gdje to ima i u jednoj državi na svijetu. Čuj popila par pića, bila pijana, nisam bila u koma stanju pa mogu voziti i ubiti nečije dijete. De ti sine ozdravi, rehabilituj se, pa na prvoj sjednici narodne skupštine, snosi tu svoju odgovornost i ponudi neopozivu ostavku iz ličnih razloga. A poslije toga ne pojavljuj se nigdje od velike sramote, a zbog tebe same. Da imalo imaš mozga, karaktera i morala. Narodu je dosta budala

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Nek pije koliko hoće ali nek vozi privatni automobil na privatnu žurku. Kaže da je oslobodila vozača a ne kaže zašto je vozila službeni auto. Sve njih je moc spucala u glavu, a dao bog da se malo otrijezne kad ih snađe ovako nešto

      Izbriši
    2. Ljubojevićka je počinila krivično djelo jer u minimumu šteta prelazi 7.000 maraka iznad koje je propisano Krivičnim zakonom. Ako joj alkohol pokaže bez muljanja onda imamo još jedan osnov za krivično djelo. Pritom kad se kaže da ima pravo na službeno auto 24/7 onda je to isključivo u službene svrhe i ne može za privatne pijanke

      Izbriši
    3. Pa Boro kako da joj pokaze alkohol kad su sa UKC RS obrisali nalaz za policiju?
      Nemojte biti naivni, nece biti nista. “Popila je par pica” i nema nalaza, nizi ga ko pominje niti je gotov, jer je OBRISAN.

      Izbriši
    4. Nije to prvi put da oni nakon tih njihov žurki prave rusvaj, sjetimo se Đurovića, sjetimo se da je Dodikov sestrić rođeni ubio ženu isto tako divljajući posle jedne od tih žurki...

      Izbriši
    5. Nema se šta "brisati", njoj su medicinari uzeli uzorak krvi i predali saobraćajnima radi slanja u KTC - prije negoli je svanulo. Znači ako će nešto muljati onda će u KTC-u napisati manje promila, no i to je komplikovano obzirom da je i sama pominjala alkoholisanost i da je na fešti bilo mnogo svjedoka. Ko zna, možda i utvrde koliko je tačno bilo alkoholisanosti? Ako Dodik nie intervenisao ostale zabole uvo za tu blesaču koja nikom nije bitna. Potrošni materijal. Još ne znači da Mile neće zatražiti ostavku nakon što izađe iz bolnice, ono da pokaže principe

      Izbriši
  9. Значи у црвеној секти има већих будала од Павловића и Карића. Како ће сад Додуле реаговати. А да. Никако. Није она сметња шиптари Бурсаћ, неће он сад ништа режирати. Велика би брука и срамота била да та Љубојевићка не одговара прво кривично јер је уништила скупо ауто народне скупштине, народних пара, па на крају и морално, етички. Крај политике и политичке каријере

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Nedvosmisleno mora krivično odgovarati pa makar ja opet pisao unifocirani obrazac prijave da protiv nje podnesemo na stotine prijava tužilaštvu.

      Izbriši
    2. Boro pišeš nedvosmisleno Ljubojevićka mora odgovarati,ali pročitao sam danas mišljenje doktora Blagojevića da ovo krivično dijelo kreće po prijavi oštećene strane.Ko je u ovom slučaju oštećena strana? Svi znamo da je to Narodna skupština.Da li misliš da će Stevandić kao predsjednik podnijeti prijavu? Ja mislim da neće.Oni neće da pokrenu i procesuiraju nikoga za mnogo krupnije krađe i nanošenje štete budžetu .Vjerovatno će Anja Ljubojević biti na bolovanju do izbora. Sektašima i Dodiku je cilj da održe vlast i dalje. I naravno idu na to da ovaj glupi narod zaboravi šta se desilo, kao što je zaboravio veliki broj puta ranije.

      Izbriši
    3. U pravu je Blagojević koji ide na krivično djelo oštećenja tuđe stvari, a ja nisam upratio da su ukinuli odredbu oko visine štete. Znači, čekamo nalaz krvi. Ima tu i blanketne norme iz ZoBS-a oko telefona kao što su mog Dulu teretili iako nije pipnuo telefon. Ispratiću taj slučaj pa neka muljaju pošto to obožavam kad čine

      Izbriši
  10. Od te budale samo jedna ima veća budala a to je Sanja Vulić iz Dobaja. Sve moj do mojega. Siva eminencija crvene sekte

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Pa oni su Republika Srpska i službena auta su onda njihova kao što su Šefovi avioni i helikopteri, odnosno iznad njih nema zakona i prava

      Izbriši
  11. Najvece razocaranje Blanusa koji je pao pod uticajem Draska i prepusta kandidaturu... sramota

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Bruka i sramota. Trebao bi sad da napusti stranku. Sta da ocekuje od njih ako su mu vec sad okrenuli leđa?

      Izbriši
    2. Slušao sam govor doktora Miličevića na glavnom odboru i sad se pokazalo zašto mu je režim namjestio onu splačinu i šta je dovelo do Blanuše. I ovoga šta gledamo da se najstarija stranka u Srpskoj "ujedinjuje" sa pokretom koji nigdje nije registrovan. Ne znam čemu se nadaju do izbora

      Izbriši
  12. Koliko je afera crvene sekte zadnjih godina bilo, bruka i sramota. Prodadoše imovinu gradjana prodaju rudnike i fabrike i naravno ugradjuju se. A ovih blamova i rijaliti situacija članova crvene sekte stvarno je previše. Afera je narodu preko glave, jel bio/ la pojan ili ftogin ili nije, jel bila sex afera, jel pronevjerio, jel zloupotrijebio, jel kupio diplomu. Ma dosta je narodu više tih budala i ovog nakaradnog sistema . Promjene

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Pa i ja kažem promjene, npr. da glasate za mene kako bih dobio poziciju nestranačkog ministra policije i odriješene ruke - da napunim pritvore kao u Salvadoru

      Izbriši
  13. Ne laprdaj i ne skreći sa teme. Nije profesor ništa prepustio. Upliće se Draškić uzalud. Taj mali gej iz Banja Luke tatina kćerka je na platnom spisku Dodika. Ko vidi samo malo ispred nosa zna sve

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Jeste profesor zajedno sa predsjedništvom stranke prihvatio Draškove prijedloge, ali je Glavno odbor opet izglasao drugačije. Trebalo je čuti govor Milana Miličevića da shvatite ko je pobio ono šta Blanuša i dio predsjedništva pokušavaju izgurati

      Izbriši
    2. Pratilo se danas.Blanusa veliko razocarenje.
      Cestitke postenim clanovima sds sto su izdrzali danas jer sigurno trpe velike pritiske.
      Po meni, jedina greska je sto su na kraju ostavili Blanusu kao kandidata koji je nakon danasnjeg dana izgubio podrsku obicnog naroda.
      Najcasnije sto je on danas mogao uraditi je da podnese ostavku i ode u istoriju.

      Izbriši
    3. I ja mislim da je bolje pokušati sa doktorima Petrovićem ili Miličevićem, odnosno da je Blanuša već potrošen

      Izbriši
  14. Jel i dalje Draško opšti sa Begićem

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Pokušavaju vještačku oplodnju pošto prirodno nikako da neki zatrudni

      Izbriši
  15. Borislave, molim vas, prokomentarišite ovaj potez dr Blanuše. Predao kandidaturu onom švrćku, a vjerovali smo mu.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Evo, nova vijest je da nije predao. Glavni odbor stranke potvrdio kandidaturu Blanuse. Lud zbunjenog

      Izbriši
    2. Koliko puta glavni odbor treba da pobija dilove Blanuše i predsjedništva sa Stanivukovićem? Krajnje je vrijeme da doktora Miličevića vrate na čelo stranke da spasi šta može

      Izbriši
    3. Pa želi li taj Blanusa da uopste bude kandidat?

      Izbriši
    4. Vrlo opasna verzija: uzme milion maraka da Drašku prepusti kandidaturu za predsjednika, a ovamo sigurno gubi za člana predsjedništa, pa se povuče iz politike i vrati na fakultet sa miliončetom da se nađe djeci. I mirno spava umjesto ludila kakvo ga čeka u slučaju da dobije izbore. Hipotetički

      Izbriši
  16. Šra se to dešava sa dr Blanušom, našom nadom? Glavni odbor stranke jedno, on drugo! Ko zna kako će se to završiti do izbora. Samo da čovjek (Blanuša) ne švrcne sa pameti. U šta se uvalio, nije ni sam svjestan. Mnogi smo mislili da je on naše svjetlo na kraju tunela. Eh,...

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Intuicija mi kaže da su obećane velike pare da ne ide za predsjednika nego da to prepusti Drašku, a šta zajedno guraju i Dodik i Draško, dok za predsjedništvo razvaljuje pobjedu Vukana da prođe Željkica. Ne vidim drugog razloga da OPSTRUIRA SOPSTVENU KANDIDATURU I STRANKU

      Izbriši
    2. Katastrofa. Sve i da bude kandidat, ne znam da li glasati za njega. A kako glasati za nekoga drugoga? U svakom slučaju nakon ovoga nisu zaslužili nijedan glas. Ovakav cirkus praviti pred narodom, ko će ih shvatiti ozbiljno...

      Izbriši
    3. Da je castan covjek nikakve pare tu nista ne bi mogle

      Izbriši
    4. Nije kasno da Blanušu zamijene Ljubišom ili Milanom, a kad bih se potrudio našao bih još kandidata sa kojima vrijedi pokušati. Ključ je momentalno prekinuti pregovore sa smutljivcem Draškom i to iz vrlo jasnog razloga - poslije otobra nestaju i on i PDP i PSS, a vrlo vjerovarno i Trivićka. I treba se okrenuti narodu umjesto strančarenja. Eto vam primjera Vlade Đajića: stalno sa narodom i kilometrima od ovih "velikih političara"

      Izbriši
  17. Čovjek ladno sabotira vlastitu stranku u koju je tek ušao. Šta vrijedi i da glavno odbor ostane pri svome kad imaju kandidata koji je bio spreman da kandidaturu prepusti drugome. Trebaju odmah raskrstiti s njim, ovo nije vidjelo ozbiljne politike. Meni se čini da je jedino onaj Petrović Ljubiša tamo normalan

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Blanuša je ubačena krtica koja treba da uništi SDS, Sad treba u SDS-u da istraže ko ga je predložio, a čovjek izgleda nema čistu političku biografiju jer je bio kandidat Srpske Napredne Stranke Republike Srpske 2012. godine.

      Izbriši
  18. Članak je čvrsto vjerujem pokušaj blogera da ocrni konkurenciju pred izbore. Nikako ne da poistovjeti pravednu borbu srpskog naroda protiv ustašluka i islamskog fundamentalizma. da se oko ovih partija puno ne zavaravamo, sve su one skrojene u Beogradu, ko je sa raškovićem pravio po Šibeniku i Benkovcu SDS? Po istom modelu je napravljen SDS u BiH, i sve ostale stranke. da je Milošević bio uvjeren u ovu veličanstvenu pobjedu srpskog naroda preko Drine on ne bi dozvolio formiranje ničega osim SP. Ali pošto je bio zarigli komunista bez ikakvog nacionalnog osjećaja nije to uradio. Poznate su njegove veze sa najgorim ljudima iz kriminala tako da što se piše sve to može biti istinito. ne treba biti puno pametan da se shvati da neko nije odgovarao samo radi zaštite ili što je svjedok.Ko je branio da se sudi oriću ili nekom drugom? pa oni kojima se to ne isplati.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Ima davno kako je banjalučki bend opjevao moje pisanje o crvenom kombiju i zločinima te bande o kojoj pišem godinama (preko decenije). Slučajno sam naišao na ovaj snimak i objavio ga - do nove tematske priče kojom ću dešavanja detaljno opisati.

      Izbriši
  19. Jbg izgleda da je Vukan bio u pravu

    OdgovoriIzbriši
  20. Za čitaoca koji je napisao za Anju i odgovornost , treba razdvojiti krivično djelo oštećenje tuđe stvari i pravo na odštetni zahtjev od krivičnog dijela ugrožavanje bezbjednosti u saobraćaju, vožnja u pijanim stanju, telefon u vožnji.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Gdje su sad Dodikovi "principi" i traženje ostavke? Krenimo od toga

      Izbriši
  21. Kakav Blanusa
    Peta kolona
    Ubačen da razvodni stvari
    Milićević jedino ostao
    Da valja,pored Vukana i Petrovica

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Po meni Stanivukovića neće biti u politici, zajedno sa PDP i PSS, tako da ga treba na vrijeme otkntati i izaći sa Vukanom i Ljubišom kao kandidatima koji bi mogli povući dobar broj onih koji se dvoume da li u ovakvom haosu uopšte izaći na izbore.

      Izbriši
  22. Da li je neko tu budalu, izvinjavam vam se na izrazu, jer je potpredsjednik skupstine, testirao na droge. Na tim feštama se bijelo uzima na kašiku. A ranije smo čuli prevozi se tim istim službenim vozilima. Njen prvi interviju bio je, popila par pića, snosim odgovornost. A to je skretanje pažnje sa faktičkog stanja. Što bi kazao Kristijan Golubović, da li je bila pijana il drogirana ja to ne znam, normalna bila nije. A ti pametni razdvajaj te postupke i odgovornosti ja se u to ne razumijem. Ali će se sad u ovoj državi vidjeti da li je zakon isti za sve.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. KAD JE VADILA KRV NA UKC.KAZU IMALA 2,3 PROMILA ALKOHOLA U KRVI,I OPOJNU SUPSTANCU- DROGU.KRIVA PO VISE PREKRSAJA.OTUĐILA SLUZBENO AUTO,VOZLA BRZO,KORISTILA MOB.U VOZNJI, NIJE PRATILA ZNAKOVE OBILJEZJA NA CESTI, OSTETILA SKELU, NIJE ZAOBISLA RASKRESNICU GDJE SU AUTA PROLAZ USMERANA, EM PIJANA EM DROGIRANA, NA STETU POREZNIKA GRAĐANA KOJI TO PLACAJU ZA NJIHOV JAVAŠLUK.. NE TREBA JOJ VOZAC,KAD SE VRACA O4H. CIJELU NOC PILA, LUMPOVALA POD OPIJATIMA, MORALNOJE DA DA OSTAVKU, ZNA SE DA JE STELOM DOSLA TU NA POZICIJI.. A PROBLEMATICNA JE OD PRIJE, UZIMALI SU JOJ VOZACKU NA KUPRESU, ZBOG PREBRZE VOZNJE I PIJANSTVA.

      Izbriši
    2. Pa izuzeti su nesporni uzorci krvi i sve se može ispitati. I ako Dodik nije intervenisao ove druge zabole uvo za blesačom

      Izbriši
    3. Zvaničnu inicijativu za smjenu Ljubojevicke će podnijeti RestartSrpska u srijedu.

      Izbriši
  23. Ma kakav zakon meni uzeše vozačku malo brže vozio mjesec dana ode i šta ću. A ta uvodi zakone donosi i pjana drogirana prevrće kola državna. Neće ta odgovarati

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. I moja je bila deponovana mjesec-dva zbog isteka registracije. Pokojni Tubin napisao prekršajni nalog, ali u našem dogovoru jer nas je govnar ugledao kako smo zaustavljenI ovde na selu, pa da ne bi bilo problema. I ONDA JE TUBIN PLATIO POLA KAZNE, A JA POLA, ETO KAKVA LJUDINA JE BIO I ZAŠTO SAM GA VOLIO KAO PRAVOG DRUGA. Ima li danas primjera da kolega kazni kolegu i onda kaznu plate popola?

      Izbriši
  24. Jesu li zvanično Minić i Budimir odgovorili Perici Staniću, da li su službenim vozilima pojedinci prevozili kokain

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Jesu nešto siktali kao zmije i to je indikativno pošto ako nema ničeg u pitanju najlakše je ignore. To sa Viškovičevom pratnjom mi zvuči pretenciozno, ali da se vozilima vlade vozi droga javna je tajna godinama. Ima sigurno sedam godina da sam to pitao Viškovoća i to sa objašnjenjem ko, kako, odakle... I uz objave dokumenata. Ima nekih decenija 9d kako sam Viškovića nazvao narko mazgom Nasera Orića

      Izbriši
    2. Davno je pokojni Vasković piso kako je pokojni Kusturić izvlačio helikopterom Čarugu nakon ubistva Stojanovića...

      Izbriši
  25. Brane se šutanjem

    OdgovoriIzbriši
  26. "Prve podatke da je Milivoje Lovrenović blizak saradnik Ljubana Ećima nalazimo u svjedočenjima o ratnim zločinima i dešavanjima, prvotno preko Predraga Kojića, a kasnije i direktno. Valjalo bi provjeriti da li je ovaj elitni ubica bio ratni pripadnik MUP-a Republike Srpske, a u okviru koga je tada djelovao i Resor državne bezbjednosti. Lično bi me začudilo da Nenadu Stevandiću nije poznat Lovrenović iako su oba bili "Ećimovi vojnici" u tada po zločinaštvu prepoznatljivom SOS-u i na istim zadacima. Ili mu je pak znan?! "

    Moj navod iz teksta "MILIVOJE LOVRENOVIĆ NEMILOSRDNI EGZEKUTOR LJUBANA EĆIMA" iz 2020. godine kada prvi otkrivam javnosti ko je doista Lovrenović. I vidite kako istrage ubistva advokata Miše Ognjanovića i Strahinje Stojanovića od tada tapkaju u mjestu

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Nego Boro jel tacno ono sto iznosi Vukanovic za Sehovca iz policije da ima tolike nekretnine.Znam da je Istocno sarajevo pola dila pola kozumia bijelo ali dase toliko dozvoli da policija krade.Sta kazu na to obicni policajci inspektori koji rade posteno i zive od plate.

      Izbriši
    2. Nemam ja šta misliti kad je Vukan objavio posjedovne listove i na kojima se jasno vide vlasnici nekretnina. Mogu samo dodati da se iz toga vidi obim pranja novca od droge koji ukazujem godinama, pa nadalje i koliko tona i tona kokaina i skupih droga prolazi kroz Srpsku.

      NADAM SE DA JE IZ OVOG PRIMJERA JASNIJE ZAŠTO UKAZUJEM DA BIH KAO MINISTAR POSMJENJIVAO SVE NAČELNIKE POLICIJSKIH UPRAVA I POKRENUO ISTRAGE SA CILJEM ODUZIMANJA IMOVINE. Koliko Vukan reče da samo ima Šehovac, između 12 i 14 miliona? Oa kad očistim policiju da mogu preći na milijardere. Ljudi, ostario sam u službi, a da da ne bih znao kako se uređuje država

      Izbriši
    3. Šehovac ima i više

      Izbriši
    4. Evo jednog Vaskovićevog teksta na temu Ećim Lovrenović: https://slobodanvaskovic.blogspot.com/2021/11/svetlana-raznatovic-posredovala-izmeu.html

      Izbriši
    5. Znaci preko Sehovca se pere novac od droge.Ne kuzim jel to sto je na Sehovcu njegovo ili pere pare za nekoga ili je to njegova zarada od pranja novca.Onda je sigurno po zastitom Dodika a bogami onda mora dobar dio davati i stranci .Objasni na to kolo kretanja novca.Hvala

      Izbriši
    6. Imate dva načina na koje Šehovac pere pare. Prvi je da od dobijenog keša kupuje nekretnine, a drugi da mu daju dio nekretnina izgrađenih pranjem novca od droge. Ovaj drugi je učestaliji jer se tako osiguravaju da policija neće istraživati ostale nekretnine iz iste priče.

      Izbriši
    7. Vasković je, pokoj mu duši, baš znao zakomplikivati priče jer nije poznavao materiju. Kratko i jasno, Ećim odlično zna Kostreševića jet je bio među 30-ak kadrova koje je zajedno sa Draganom Andanom okupio za državni udar iz 2006. godine i koji bi uslijedio da Čavić nije dao mandat Dodiku. Koji će mu đavo i Ceca i Igor i mnogi drugi kad je mogao to direktno kombinovati? Eventualno da se Kostreš preko Igora pokrivao i zato tražio odobrenje. No ključ je u ubistvu advokata Miše Ognjanovića i to su pokušali "prilijepiti" Stojanoviću

      Izbriši
    8. Nego iz ugla moci i vlasti dali ce Sehovac krenuti na Vukanovic bili koji vidom represije ili ce mu namjestiti zadesnu smrt.Po faci tog Sehovca ne odajemi nekog lika mrzak mi je ali neznam kakav je u strukturi licnosti dali je pogan osvetoljubiv nasilan obicni krkan i dali je skolovan bez kupljene diplome ima li skoliski drugova poznaju ga bolje.

      Izbriši
    9. Završio je Višu i Visoku školu unutrašnjih poslova, a onda za 15 godina dogurao do sadašnje pozicije (2003. - 2018.). Bojim se da će ovoga puta na Vukana krenuti ono da baš zaboli, čak vjerovatnije na nekog njegovog, a za te stvari imaju kriminalaca na pretek. Jedini jezik koji oni razumiju jeste da će im biti vraćeno brutalnije nego šta oni urade, a to opet povlači neka znanja i iskustva kakva Vukan realno nema. Nemojte me pogrešno razumjeti, ne želim nikom nesreću i ranije sam pominjao Vukanov najveći problem - niti ima zaštitu nekog centra moći niti se idioti boje poravnavanja računa - sa kamatama.

      Izbriši
  27. Oooops.....

    https://srpskainfo.com/politika/drasko-stanivukovic-osvanuo-na-plakatima-u-banjaluci/

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Na plakatima je uz fotografiju Stanivukovića ispisano: „Božović €1 milion“, „Babalj – €1,5 miliona“ i „Blanuša – €2 miliona“, uz poruku „Za sve drugo tu je Mastercard“.

      Izbriši
    2. Da, samo ko ih je napravio?

      Izbriši
    3. Onaj ko ima interes, a to je neka tvrda opozicija

      Izbriši
  28. Boro, evo Dodik trazio a Ljubojevicka potpisala ostavku.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Pa juče sam rekao da on več ima nalaze krvi i dodao da ne vidim razloga zašto bi iko štitio bezvrijednu pišulju

      Izbriši
  29. још једна побједа Бурле криминалца. Каква част, поштење, морал, досљедност, правичност, свеобзирност. Нарољаш се као бахата свиња, возиш као манијак службено ауто, изазовеш несрећу на путу, уништиш државну имовину, не одговараш ни зашта, не подргнеш се алко и психоактивном тестирању и онда гле чуда на Његов ( бог снсд секташа)захтјев поднесеш оставку. То има само код нас

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Juče sam objašnjavao da ona jedino ima šanse ako Dodik stane iza nje, a ne vidim razloga i to znači da joj ne gine krivični postupak kako bi režim pokazao da "nema zaštićenih". Poslužila je svrsi i zna se - kanta za đubar

      Izbriši
  30. Ljubojevićka po nalogu vožda podnijela ostavku.

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Jeste kad je Dodik zatražo, a sama ima morala manje nego promila alkohola u krvi. Juče sam napisao da Dodik već zna nalaze krvi i pominjao traženje ostavke

      Izbriši
    2. Koliko je njeno društvo cijeni i koliko im je stalo do nje jasno je iz toga da se na toj fešti nije našao niko da je spriječi da uđe u auto, a ne da je puste da vozi. Da joj je iko dobar drug pozvao bi joj taxi ako je ne bi odvezao sam. Mogla je glavu izgubiti.
      A hoće li joj poslije ove nesreće doteći pameti da se osvijesti i vidi u kakvo je društvo upala tek ćemo vidjeti.

      Izbriši
    3. Od mog poznanika sa UKC sam čuo da je imala 2.3 promila i neku opojnu supstancu. Imaš li ti Boro kakav info, da li je tačno ovo

      Izbriši
    4. Bitno je da narod mora ovako saznavati iz raznih svojih izvora. Bitno je da policija još uvijek ne govori da li je bila pijana ili pripita. To je jedino što moramo zapamtiti. Da je bio bilo ko od nas za volanom, u medijima bi bili i inicijali i rezultati alko-testa već iduće jutro

      Izbriši
  31. Jel Vlado Djajic sutra u Prrijedoru?

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Đajić je sutra prvo u 18 časova u hotelu Prijedor gdje će se družiti sa građanima i tu se može zakazati besplatan specijalistički pregled, a onda u 20 časova ide(mo) na aerodrom Urije gdje je doktor pokrovitelj velikog narodnog veselja uz desetine najpoznatijih muzičkih izvođača Srpske. Što kažu "dernek do zore"

      Izbriši
    2. Kako smo jeftini i kratkog pamćenja
      Gdje se obavlja taj besplatni specijalistički pregled?
      Garaža UKC-a jednostavo isparila iz dosijea prepodobnog doktora....
      Da li se iko ovdje sjeća kako zvuči krajiška pjesma?
      Truju nam djecu sa ovim kvazi krajiškim pjevačima koji su maska za nenormalno opijanje i drogiranje.
      Nema nam pomoći

      Izbriši
    3. Slazem se potpuno

      Izbriši
    4. Preglede će doktor obavljati u medicinskim ustanovama gradova i opština gdje žive ovi koji su zakazali preglede. Doktor će donijeti opremu, a pomagaće mu lokalne kolege i to po boga pitaj koliko dugoj praksi tokom koje je identično pregledano možda i 20.000 pacijenata. Samo u jednoj sličnoj akciji je odradio 5.000 pregleda, a ovih po hiljadu-dvije ni sam ne zna koliko. Sigurno 15-20 godina Vlado Đajić na terenu radi akije prevencije moždanih udara i eto samo jednog razloga zašto ga kao ljekara znaju diljem Srpske, pa i zašto je sinoć sala u hotelu bila dupke puna (oko 150 mjesta).

      Što se tiče muzike sinoć je omladina preplavila prostor i odlično se zabavljala, a baš mlade briga šta vi mislite o tome. Pošto sam ostao vezan za Slavoniju tako sam često tamo na veseljima i od 1999. godine znam šta dominira. Hrvatski bendovi tuku ove naše pjesme iz prostog razloga što to narod traži, pa sve do Baje malog Knindže. Koliko mladi vole doktora sinoć sam mogao lično se uvjeriti po stotinama i stotinama selfija (šta sam lično vidio), a o zagrljajima i tim pozdravima kako to mladi rade da ne govorim. Imam baš dosta snimljenog materijala iz kog se vidi kakva je bila atmosfera.

      DOKTOR JE ODUŠEVLJEN PRIJEDORČANIMA I PRESREĆAN ONOLIKIM ODZIVOM. Govorio sam mu da je taj prostor premalen i šta će biti, znači nije očekivao tolike hiljade, ali je zato bio mnogo srećniji

      Izbriši
    5. Preglede će doktor obavljati u medicinskim ustanovama gradova i opština gdje žive ovi koji su zakazali preglede. Doktor će donijeti opremu, a pomagaće mu lokalne kolege i to po boga pitaj koliko dugoj praksi tokom koje je identično pregledano možda i 20.000 pacijenata. Samo u jednoj sličnoj akciji je odradio 5.000 pregleda, a ovih po hiljadu-dvije ni sam ne zna koliko. Sigurno 15-20 godina Vlado Đajić na terenu radi akije prevencije moždanih udara i eto samo jednog razloga zašto ga kao ljekara znaju diljem Srpske, pa i zašto je sinoć sala u hotelu bila dupke puna (oko 150 mjesta).

      Što se tiče muzike sinoć je omladina preplavila prostor i odlično se zabavljala, a baš mlade briga šta vi mislite o tome. Pošto sam ostao vezan za Slavoniju tako sam često tamo na veseljima i od 1999. godine znam šta dominira. Hrvatski bendovi tuku ove naše pjesme iz prostog razloga što to narod traži, pa sve do Baje malog Knindže. Koliko mladi vole doktora sinoć sam mogao lično se uvjeriti po stotinama i stotinama selfija (šta sam lično vidio), a o zagrljajima i tim pozdravima kako to mladi rade da ne govorim. Imam baš dosta snimljenog materijala iz kog se vidi kakva je bila atmosfera.

      DOKTOR JE ODUŠEVLJEN PRIJEDORČANIMA I PRESREĆAN ONOLIKIM ODZIVOM. Govorio sam mu da je taj prostor premalen i šta će biti, znači nije očekivao tolike hiljade, ali je zato bio mnogo srećniji

      Izbriši
  32. šta misliš boro jel dodik prati ovaj tvoj blog pa poslije pisanja o anji na ovom blogu smjeni on nju

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Ne prati Dodik licno ali ima ko prati....

      Izbriši
    2. Što reče ima ko prati i prenosi, ali ovde mislim da se uprpao malo više inicijative mog druga Stefana Blagića za smjenu, odnosno da ide u za sebe najbolju verziju "držanja principa" jer u protivnom može mu se desiti narod kao njegovom jaranu Orbanu

      Izbriši
    3. Dajte, molim vas... Nije ovaj blog presudio Anji. Facebook gori od vijesti i komentara. Svaki nazovi-portal joj je posvetio bar jedan teket, u RS sigurno a bogami i u Federaciji

      Izbriši
    4. a što ne bi posvetio? Pazi onaj ko misli da mene "vodi u svijetlu budućnost" ( ko želi da živi sa mojih leđe) ne može se tako ponašati. Opisati se, dorogirati se, kurvati se i orgijati na bunga bunga žurkama, ali i Mile se žali da mu sve ženske pojeba na žurkama,. Inače joj je ponašanje na nivou kobile bez morala i skrupula. Otac joj srbin, učesnik rata u srpskoj vojski ona radi lake love odjednom se sjeti da je hrvatica. kao i ova gašićka iz Prijedora. nema tu druže ni časti ni morala. jesu hrvatice ali mora se ići na bunga bunga. prema tome sto ne bi stoku prozivali.

      Izbriši
    5. Hajdemo ovako, na društvenim mrežama svakog čuda za tri dana, a portali su danas isto kao i mreže. Po čemu se ovaj blog razlikuje i to je Dodiku odlično poznato? U više komentara sam napisao da je DODIK VEĆ DOBIO ANIN NALAZ ALKOHOLISANOSTI, te da će po tome presuditi, te da ona nije vrijedna zataškavanja. Baš kao što zna kako su prošli sa ranijim raznim zataškavanjima i koliko sam ih prvi razotkrio i objelodanio. Uostalom, da nisam bitan ne bi mu svako malo servirali šta sam objavio, a za šta imam zaista mnogo potvrda i to godinama unazad. U konačnici Dodik dvije decenije zna ko sam, znači dok sam bio inspektor, i dva puta je u eskalacijama sukoba tresnuo šakom o sto i stao na moju stranu protiv režimskih bandita. Kroz to je znao i ko je najbolji inspektor MIP-a tako da to nije bilo pitanje pravde, nego pragmatičnog njegovog interesa da ne gubi uticaj na policiju zbog svima znanih bandita

      Izbriši
    6. Kako stvari stoje sad će Mazalica morati izmisliti neku prababu Hrvaticu pošto ne znam da SNSD u skupštini ima još poslanika te etnije. Ili če to mjesto podpredsjednika ostati upražnjeno?

      Izbriši
    7. Naravno da ih treba prozivati, i dobro je da svi horski to i rade. Gornji komentar se odnosio na činjenicu da nije samo ovaj blog produkovao njenu smjenu. Postojao je veliki pritisak javnosti, i neka je

      Izbriši
    8. ima hrvatica. Suzana Gašić made in prijedor. prešla kao poslanik u njegovu partiju od onoga čubrilovića

      Izbriši
  33. Boro vidio sam da si bio glavni juce i da je Djajic skupio hrpu naroda

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Zna se ko je bio glavni, a meni je drago što je ispalo kako sam mu nagovijestio oko dolaska naroda. Govorio je da će biti zadovoljan ako se skupi hiljadu ljudi dok se pokazalo nekoliko puta više i mnogo bliže mogućih 5.000 koliko sam ukazao da se može maksimalno kalkulisati. Za tri.četiri hiljade sam bio siguran da možemo očekivati i tu se pokazalo da nisam pogriješio. I sala u hotelu je bila dupke puna šta mi je takođe bilo drago. Najvažnije, narod je pokazao koliko voli doktora, a od sinoć društvene mreže gore od slika i snimaka koje su ljudi pravili sa dotorom - i najviše mladi sa kojima on dokazano ima poseban odnos

      Izbriši
  34. Zivio Boro Zivio Dr Djaic samo naprijeddd

    OdgovoriIzbriši
  35. Blanuša neke ztvari razjasnio u buka podcastu, ali i dalje ostaje utisak da je čovjek naivan

    OdgovoriIzbriši

Objavi komentar

POPULARNI TEKSTOVI

PRIJEDORČANI OGORČENI: Novo zataškavanje policijske bruke

AFERA DODIK vs ORIĆ: Dolijevanje ulja na vatru

Otvoreno pismo predsjednici Vrhovnog suda Danieli Milovanović

Nemojte vrijeđati inteligenciju Prijedorčana!

BLOG VRAĆEN: Vrijeme je za ogavnu istinu